Hullumaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 13 on Wed Feb 25, 2015 7:24 pm
Latest topics
» Lobanurk
by Adriana Dolohov Sun Oct 12, 2014 7:30 am

» Vaataksid äkki natuke teisele poole....?
by Scarlett Audacia Sun Sep 28, 2014 8:30 am

» Battle Scars
by Rhett Maddox Sat Sep 27, 2014 6:11 pm

» Sweet dreams
by Socorro Hood Tue Sep 23, 2014 1:53 pm

» Oh so what kind of games do you like?
by Adriana Dolohov Tue Sep 23, 2014 11:50 am

» Luna otsib endale valvurit!
by Luna von Diecher Mon Sep 22, 2014 4:26 pm

» See on ainuke asi mis mind rahustab...
by Luna von Diecher Sun Sep 21, 2014 3:19 pm


Jalutamas

2 posters

Go down

Jalutamas Empty Jalutamas

Post by Cara Black Fri Sep 19, 2014 5:55 pm

Cara istus enda valges palatis ja tundis, et kui ta veel kauem nende seinte vahel istuma peab, siis läheb tal süda pahaks. Niisiis otsustas ta õue minna. Talle meeldis õues. Tüdruk kõndis läbi kohutava haiglahoone kuni jõudis välisukseni. Ta astus välja. Kell üpris vähe ja õues oli vähe inimesi. Ta pidi jälle üksinda olema, aga see on ikkagi hullumaja, pigem nagu vangla ja üksindus on lihtsalt termin, mis sellega kaasas käib.
Kaugelt haiglamüüdride tagnt kostis mööduva mootorratta häält ja Carale meenus õnnetus, mis tema endise poisiga juhtunud oli. Sellest sai alguse tema siinne elu ja ta vihkas noormeest selle eest. Ta kõndis haiglaõue kaugemasse nurka ja istus seal olevale pingile.

OT: Alec
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Alec Arnaud Fri Sep 19, 2014 6:17 pm

Alec oli hea käitumisega teeninud ära natuke õueaega. Mõni töötaja pidas Alecit tegelikult vaimselt korras inimeseks, kes oli täisegoist ja manipulaator. Oleksid asjad ainult nii lihtsad olnud. Arnaud kõndis, käed tumehallide viigipükste taskus. Jalas olid tal totrad kingad, nööridega kingad meeldisid mehele rohkem, aga nöörid olid ohtlikud. Prsh. Nojah, võib-olla oleks Alec kellelegi haiget nendega teinud. Mehel oli seljas valge triiksärk ja selle tõttu oli tal pisut jahe, aga polnud hullu. Arnaud toetas end vastu haiglamüüri, silmad kinni. Oi, kuidas Alec oleks tahtnud siit kohast põgeneda ja kuskil underground baaris redutada. Vähemalt sai ta aeg-ajalt suitsetada, seegi hea. Ka praegu oli ta taskus üks sigaret, mida aga polnud, oli tuli. Tuli mõnelt töötajalt tuld norida. Lex nägi, kuidas üks tumedapäine näitsik pingile istus. Alec hiilis vaikselt tüdrukuni ning sosistas siis ta kõrva: "Miks nii üksinda?"
Alec Arnaud
Alec Arnaud

Posts : 34
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Cara Black Fri Sep 19, 2014 8:10 pm

Cara oli oma mõtetesse vajunud kuni miski ta seal välja tõmbas. See oli noormees, kes oli tema selja taha hiilinud ja talle kõrva sosistanud. Tüdruk kiljatas ja tõmbas paar korda sügavalt hinge. Kui ta oli end kohunud, käratas ta:
"Mis kurat sul viga on?! Sa ehmatasid mu poolsurnuks!"
Samal ajal keeras ta end näoga mehe poole ja nägi endast natuke vanemat noormeest, keda ta varem mõned korrad siin liikumas näinud oli. Mehe välimuse tegii iseäralikuks väga korralik välimus. Viigipüksid ja ilmastikule mitte vastav õhuke triiksärk.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Alec Arnaud Fri Sep 19, 2014 9:28 pm

Alec vaid muigas naise käratamise peale ning võttis istet tüdruku kõrval. "Arstid ütlevad, et mul on päris palju asju viga. Enda meelest olen ma täitsa korras," vastas Arnaud laia naeratusega. Ta ristas käed rinnal ning vaatas enda ette. "Miks siis üksinda väljas? Oled piisavalt ohutu ja tubli?" uuris Alec tüdrukult, keda ta paaril korral väljas näinud oli, aga ei vaevunud suhtlusesse laskuma.
Alec Arnaud
Alec Arnaud

Posts : 34
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Cara Black Sat Sep 20, 2014 12:55 pm

Alec on pisut segane, otsustas Cara. No muidugi oli see ju hullumaja ja siin peaksidki olema hullud, aga tema seda ei olnud. Tal oli lihtsalt väike väsimus ja tuim tunne, mis ei tahtnud kuidagi üle minna.
"Ma ei suutnud enam kauem selles majas viibida. Lähen seal päriselt hulluks." Vastas tüdruk noormehe küsimuse peale.
Ka tema oli kindel, et ta ei olnud veel päriselt hull. Lihtsalt kurb.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Alec Arnaud Sat Sep 20, 2014 9:36 pm

Noormees vaatas lõpuks pruunisilmse neiu poole, kelle näojooned olid huvitavad. Tal oli hoopis teistsugune, eksootilisem ilu. Alec pani tähele, et ilu all peeti tihtipeale silmas blonde juukseid ja helesiniseid silmi, Cara oli aga üks ilusamaid naisi, keda mees üldse oli näinud. "See seal kipub juhtuma jah, lõpuks lähevad kõik hulluks," tõdes mees ohkega. "Miks siis sina siin üldse oled?" uuris Arnaud.
Alec Arnaud
Alec Arnaud

Posts : 34
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Cara Black Sun Sep 21, 2014 7:56 am

Tüdruk märkas, et poiss vaatab teda ja üritas sellest mitte välja teha. Mida siis öeldagi. Miks ta siin oli? Ta ei ole isegi päris täpselt kindel.
"Mu endine poisssõber teeskels, et suri liiklusõnnetuses. Ma leidsin ta tee äärest, aga kui politsei sinna jõudis, oli ta kadunud. Keegi ei uskunud mind, nad arvasid, et ta jooksis niisama ära. Ju ma olin pärast seda liiga suures masenduses... Hiljem ilmus ta lihtsalt välja, ilma igasuguste süümepiinadeta oma tehtu üle. " ütles tüdruk üritades asja võimalikult lühidalt kokku võtta.
Praegu oli ta juba korras, pigem pidas ta poisi peale viha, et ta niimoodi käitunud oli.
"Ja sina?" küsis tüdruk. "Miks sina siin oled?"
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Jalutamas Empty Re: Jalutamas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum