Hullumaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 13 on Wed Feb 25, 2015 7:24 pm
Latest topics
» Lobanurk
by Adriana Dolohov Sun Oct 12, 2014 7:30 am

» Vaataksid äkki natuke teisele poole....?
by Scarlett Audacia Sun Sep 28, 2014 8:30 am

» Battle Scars
by Rhett Maddox Sat Sep 27, 2014 6:11 pm

» Sweet dreams
by Socorro Hood Tue Sep 23, 2014 1:53 pm

» Oh so what kind of games do you like?
by Adriana Dolohov Tue Sep 23, 2014 11:50 am

» Luna otsib endale valvurit!
by Luna von Diecher Mon Sep 22, 2014 4:26 pm

» See on ainuke asi mis mind rahustab...
by Luna von Diecher Sun Sep 21, 2014 3:19 pm


Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

2 posters

Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Sun Sep 21, 2014 3:39 pm

Sorel oli üle pika aja oma toast välja saanud. Kuuajane keeld oli nimelt lõppenud. See oli muidu selle eest, et ta oli valvurile tooliga virutanud ja proovinud siis põgeneda ei õnnestunud aga midagi oli ikka selles igavas elus muutunud nagu näha. Ta oli uue valvuri saanud. Care muigas ja küll varsti kaob praegunegi ära. Neidisel pole aimugi mitmes valvur tal juba oli. Nei oli igatahes väga palju ja vahetati kogu välja ka. Keegi lihtsalt ei kannatanud Angel´it.
Praegu igatahes istus ta puhketoas laua taga. Neidis muigas õelalt. Scar oli ainsa kinni naelutatud tooli taha istuma pandud ja teised toolid olid ruumi teises otsas. "Nad kardavad mind." mõtles Corel lõbusalt.
Siia tulekuks oli tüdruk end isegi veidi ilusmalt riide pannud. Noh kui pole kuu teisi näinud tuleb ju muljet avaldada. Aga mitte kedagi polnud. Kui mitte arvestada toda mees valvurit kelle pilk, Ange´le ebamugavalt selga puuris. Tüdruk trummeldas sõrmedega vastu lauda ja vaatas uurivalt ringi lootes leida tegevust. MIdagi aga polnud. Aga nojah neil on täitsa õigus, et ohtlikke ruumi asju jätta pole mõttekas. Isegi kaisukaru muutub hullu käes relvaks.

OT: Cara
OT2: Riietus:
Spoiler:
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Sun Sep 21, 2014 4:21 pm

Caral oli tohutult igav. Oma ohutute patsientide ruumides ei juhtunud midagi huvitavat. Ta isegi ei näinud kedagi, kellega rääkida. Niisiis otsis ta midagi huvitavat ja otsustas minna ohtlike patsientide alale. Kuna ta oli siin selline hea tüdruk polnud kellelgi selle vastu midagi. Mingisugust ohtu ta ise ju teistele patsientidele ei kujuta, küll aga pidi ta maha jätma oma ehted. Niisiis astus ta sisse ohtlike patsientide puhetuppa viivasse koridori ja puhketoa ukse juurde jõudnud, aeglustas ta sammu ja kiikas ukse vahelt sisse.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Sun Sep 21, 2014 4:31 pm

Äkki kuulis Star ukse kääksatust. Neidis pööras välkkiirelt pead ja vaatas selja taha, ukse poole. Kui elad ohtlikke osas peab sul olema kiire rageering ja kerge uni, sest ükskõik, kes võib sind ükskõik millal killima tulla. Care silmitses kulmu kortsutades paokvil ust ja äkki tuli sealt nähtavale tüdruku pea. Sorel muigas lõbusalt. See polnud punane kohe kindlasti neid tundis Scar väga hästi. Ka ebastabiilne mitte neidki teadis neidis. Järelikult roheline...ja siis saab nalja. "Tere!" lausus Lotta salakavala häälega õelalt muiates.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Sun Sep 21, 2014 5:28 pm

Sisse astudes nägi Cara kaugemal istumas üht punapäist tüdrukut. Tüdruk tervitas teda ja naeratas väga kummaliselt. Tal oli peas see nägu... tüdruk ei osanud seda kirjeldada, aga selline nägu on kõigil ohtlikel patsientidel, kes parasjagu mingisugust rumalust plaanivad. Arvatavasti arvas laua ääres istub neiu, et Cara on uus mängukann, kes talle toodi, kuid Cara ei teinud sellest välja, astudes kindlalt lähemale.
"Tere sullegi" lausus Cara rahulikult häälel.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Mon Sep 22, 2014 6:06 am

Scar pööras end toolil. Halb on ju üle õla vaadatata. Sorel naeratas sõbralaikult. Liigagi sõbralikult, et see tõsi olla saaks. "Tere mina olen Scarlett! Mis sinu nimi?" küsis tüdruk muiates. See tüdruk ei tunudunud kartlik aga küll ta varsti kardab. Vaklvurist oli tal ükskõik. Niikui nii mi8dagi selist ta ei te, et teda jälle kuuks kinni pandaks. Vähemalt saaks uue koti kuni praegune neidisele üldse ei meeldinud.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Mon Sep 22, 2014 10:12 am

Cara astus lähemale ja istus Scarletti lähedal asuvale toolile. Ta kohendas oma seelikut ja lükkas juuksed üle pea, silma eest ära.
"Mina olen Cara". Vastas ta neiu küsimusele.
Ta hoidus tüdrukule päriselt silma vaatamast ja uuris silmadega hoopis toas ringi. Peale nende kahe oli toas muidugi veel valvur, laes toa ühes kaugemas nurgas oli kaamera. Tuba oli lihtsalt sisustatud, polnud palju toole ega laudu. Tuba oli kõvasti lihtsam kui ohutute patsientide tuba.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Mon Sep 22, 2014 1:55 pm

Care muigas. "Huvitav, minu hüüdnimi on ka Cara." pomises Carlotte rohkem endaga kui Cara´ga rääkides. Siis aga tõstis neidis pead, ta nimelt oli korraks vaadanud enda sülle ja naeratas säravalt. Jah see oli võlts naeratus aga paistis üsna tõetruuna. Tüdruk oleks nüüd tahtnud tooli ringi tõsta nii, et see seljaga teise poole oleks ja siis kaksiratsi selle otsa istuda, ükskõik, et seelik seljas on, aga kahjuks oli ta tool naelutatud maa külge. "Kurat" mõtles Sorel ja pidi leppima jalgade viibutamisega. Noh nagu väikesed lapsed teevad. Seda oli tore teha kuna neidis oli üpris lühikest kasvu ja see tool oli temast palju pikematele tehtud. "Nii ja mis sind siia toob?" küsis Star pooleldi muiates. Jah ta armastab muiata.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Mon Sep 22, 2014 5:24 pm

Cara jälgis tüdruku nihelemist ja otsustas siis mitte jõllitada.
Ta keeras end pisut tüdruku poole kuid vaatas temast mööda, tema taga asuvat heledat seina.
"Mul hakkas igav. Kedagi, kellega rääkida kusagil polnud ja õue ka minna ei viitsinud." Vastas Cara.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Mon Sep 22, 2014 5:34 pm

Scar noogutas mõistvalt. See oli tõeline. Tema oleks kindlasti kohe igav hakanud nende tublide kukununnude ohutute keskel. Vaat ohtlike keskel sai nalja. Neidis jättis jalgade liigutamise järgi ja laskus käsi põsakile. "Ja mis on sinu jaoks huvitav? küsis tüdruk juba veidi vähem innukalt. Cara hakkas tema jaoks igavaks muutuma.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Mon Sep 22, 2014 7:00 pm

See küsimus tuli ootamatult ja Cara ei osanud vastata. Mida ta siis tegelikult tahtis? Mida ta siit otsis? Ta teadis, et peab ruttu midagi välja mõtlema.
"Hmm. Ma ei teagi. Põgeneks ära" Lasus Cara naljatades. "Või läheme lihtsalt õue? Ma eeldan, et su õue viimine ei ole just nende esimene eelistus?" Lisas tüdruk nüüd omakorda kavalalt naeratades. Ta teadis, et ohtlikke ei lasta just väga tihti õue ja selleks, et see juhtuks peab olema küll mingi eriline juhus või teeb keegi seda lihtsalt kavalusega. Muidugi on ka neid, kes ennast siit jõuga välja peaksavad ja ta lootis, et Scarlett pole üks sellistest. Võibolla oli ta sütitanud tüdrukus mõtte, mis talle endale hiljem jamsid kaela toob.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Mon Sep 22, 2014 7:14 pm

Cara puhkes neidise ütlemise peale naerma. "Kuidas me põgeneksime kui see kogu aeg pealt vahib?" muigas Carly ja nookas peaga valvuri peale. Kas too teine on pime? Scarlett on vägagi üks nendest. Tooliga on ju nii tore vehkida. Us mind see mõte on neidisele juba nii kaua kui ta siin on olnud.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Tue Sep 23, 2014 10:03 am

"Mina ju ei tea. Ehk mõtled sa.ise midagi välja" lasusu.Cara ükskõikse häälega. Ega see ju tema probleem polnud.
"Mille eest sa üldse siin oled?" Küsis tüdruk jututeemat muutes.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Tue Sep 23, 2014 2:23 pm

Star kehitas õlgu. Põgenemine polnud praegu tegelikult tema suurim eesmärk siin oli isegi tore kui vahepeal päris hullude ruumi ei pistetaks. Aga jah põgenemis proovis ta küll vahepeal kuid enamasti piiride testimiseks või tähelepanu saamiseks.
"Sest ma olen hull?" küsis Sorel muiates kuid kummardus siis lähemale ja sositas verdtarretaval häälel, "Ma olen mõrvar." Okey, inglise keeles kõlaks see paremini aga eesti keel kõlbab kah.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Tue Sep 23, 2014 5:13 pm

Jah, see tüdruk on tõesti hull. Mitte nagu tema, kellel pole suuri vaimseid probleeme vaid ikkagi hull-hull. Cara vaatas rahutult toas ringi. Ta lootis tõesti, et tüdruk ei mõelnud seda mõrvari asja tõsiselt. Ta paistnud mõrvari moodi olevat. Kui ta ka oli kellegi mõrvanud, siis Cara lootis, et mitte tahtlikult.
"Sa ei näe mõrvari moodi välja" lausus ta oma mõtte ka kõva häälega
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Thu Sep 25, 2014 3:00 pm

No võib öelda, et neidis seda tahtlikult ei teinud kuid seda võib väita, et Scar seda ka ei kahetse. Ei oskagi nüüd öelda kas kumb on halvem, kas tahtlikult tegemine või mitte kahetsemine. Ma arvan, et mitte kahetsemine on halvem. Järelikult Sorel on halb aga nojah. "Sa ei näe hullu moodi välja." ütles Carly ja mõtles seda tõsiselt. Cara nägi välja nagu tavaline tüdruk aga seda neidis teadis, et ta ise näeb täpselt välja nagu hull.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Cara Black Thu Sep 25, 2014 5:08 pm

Cara oli päris rõõmus, et keegi talle ütles, et ta ei näe välja nagu hull, isegi siis kui see tuli teise hullu suust.
"Ma ise ei peagi ennast hulluks, aga ju mu vanemad peavad, miks nad muidu mu siia panid?" Cara ei tahtnud endale tunnistada, et võibolla panid ta vanemad ta siia hoopis selle pärast, temaga on palju probleeme ja vanemad temaga tegeleda ei viitsi.
Cara Black
Cara Black

Posts : 25
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Scarlett Audacia Sun Sep 28, 2014 8:30 am

Scar kehitas selle peale õlgu. Neidis ise peab end vägagi hulluks noh enamasti vähemalt. Mõnikord karjub ka, et ta pole hull aga seda on vähe.v"Äkki sa polegi siis hull." muigas Sorel.
Scarlett Audacia
Scarlett Audacia

Posts : 39
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Vaataksid äkki natuke teisele poole....? Empty Re: Vaataksid äkki natuke teisele poole....?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum