Hullumaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 13 on Wed Feb 25, 2015 7:24 pm
Latest topics
» Lobanurk
by Adriana Dolohov Sun Oct 12, 2014 7:30 am

» Vaataksid äkki natuke teisele poole....?
by Scarlett Audacia Sun Sep 28, 2014 8:30 am

» Battle Scars
by Rhett Maddox Sat Sep 27, 2014 6:11 pm

» Sweet dreams
by Socorro Hood Tue Sep 23, 2014 1:53 pm

» Oh so what kind of games do you like?
by Adriana Dolohov Tue Sep 23, 2014 11:50 am

» Luna otsib endale valvurit!
by Luna von Diecher Mon Sep 22, 2014 4:26 pm

» See on ainuke asi mis mind rahustab...
by Luna von Diecher Sun Sep 21, 2014 3:19 pm


Battle Scars

2 posters

Go down

Battle Scars Empty Battle Scars

Post by Luna von Diecher Sun Sep 21, 2014 3:57 pm

Neidis istus puhketoas. Täna oli ta ilma valvurita..õnneks. Ükskõik kui hot see valvur on,lõpuks ajab ta ikkagi kopaette. Luna istus diivanil ja hõivas seega ta terve diivani ära. Nagu alati ,oli tal igav ,sest hullaris oli alati ifav. Õnneks varsti oli söögi aeg aga seni kaua vaatas ta enda arme mis tal käte ja jalgade peal olid. Pea igal armil oli oma ´lugu´. Enamus armid on ta võideldes saand, kõige suurem on tal aga selja peal.
Aasta oli siis 2006? Kes seda enam mäletab nii täpselt. Oli suvi, päike paistis nii kaunilt ja elu oli veel ilus. Teel lastekoju,(jah,teda lasti ka sealt vahepeal välja.) proovis keegi neiut röövida. Aga ma ütlen ,et proovis sest neidis andis sellele poisile korralikult peksa. Aga kahjuks või õnneks sai ka neidis ise haavata, noaga selga. Juba järgnev on neiule hämane aga ta teab seda ,et ta koperdas lastekoju ja sai seal abi.
Lexine muigas selle peale ja sättis enda juukseid. Valvur oli talle mõned patsikummid muretsenud. Kui armas.. Luna pani enda juuksed uuesti patsi ja vaatas igavusest lakke.

OT. Rhett, sorry ,et pidid kaua ootama ja tekst võib segane olla kuna ma ei süvenenud sellese.
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Sun Sep 21, 2014 4:26 pm

Rhett'i toodi koos valvuritega puhketuppa, sest tal ei lubatud mujale minna. Ei tea küll miks mõtles Rhett. Teda toodi siia ühtlaselt, et ta valvurid saaksid teha kohvipausi ja Rhett saaks teha mõttepausi nagu väidavad valvurid.
Kuigi noormees oli ühtlaselt pahane oma valvurite peale kõmpis ta ikkagi nendejuurde, sest talle ei meeldi üksi olla. Eriti siis kui kõik teda vaatavad ta tunneb nagu ta oleks paljas. Aga valvurid hoopis lahkusid puhketoast ning üks neist pidi vähemalt kaks korda Rhett'i tahasi puhketuppa tirima ja hakkas teda noomima. See on sulle endile parem olla üksinda ja blablabla.
Rhett muud ei teinud kui jäi ainult paigale seisma ja vaatas ruumis ringi ning väheseid patsiente kes seal ruumis oma aega surnuks löövad. Korraks ta neelatas ning kõndis vaikselt ringi ja vaadates, ega keegi teda tüssama ei hakka (kuigi see oleks suhteliselt võimatu kui valvurid igalpool oleks, aga mine sa tea kõik on võimalik Rhett'i maailmas).

OT: Pole hullu midagi!
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Sun Sep 21, 2014 4:36 pm

Luna viis pilgu ukse poole kui keegi sisenes. Selleks oli üks mees/poiss keda ta ei tundud. Tüdruk naeratas laialt kui poiss esimest korda tagasi tiriti ja teine kord ta juba naeris selle peale. Kui poiss natuke rohkem tema juurde jõudis,küsis neidis: "Ei meeldi üksindus ,et nii kangesti enda valvurite juurde tahad?". Lexine ajas end istukile ja vaatas kavala naeratusega poissi.
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Sun Sep 21, 2014 4:44 pm

Rhett oli üsna ehmunud kui keegi võõras oli temaga hakkanud vestlust arendama. Poiss nelatas uuesti ja silmitses neidist. Oli pisikene paus kuni Rhett vastas neidise hurmavale küsimusele: "Vastupidi, ei meeldi kui võõrad inimesed samas ruumis on." See vist näitas juba ära kui palju kordi Rhett siia puhketuppa satub. Omal tahtel mitte igapäevaselt.
Poisslaps ise midagi neidiselt edasi ei küsinud.
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Sun Sep 21, 2014 5:01 pm

Luna vaatas poissi ja naeris kergelt kui nägi ,et oli poissi ehmatanud. "Ma olen sind ka varem siin näinud. Sa oled alati üksinda. Sõpru ei olegi?" päris neiu edasi. Rhett oli üpris armas ,mõtles Lexi ja muigas enda mõtte peale. Ta pani enda ühe jala üle teise ja jäi poissi vaatama.
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Mon Sep 22, 2014 4:02 pm

Rhett naeatas samuti vastu. Õrnalt. Hea asi on see, et karjuma pole hakkanud, ainult enda peas. "Minu sõbrad on surnud," vastas poiss ilma mingi emotsioonita. Tegelikult ta mõtles nende sõprade all oma enda ema ja kassi, sest need nagu olidki tema ainukesed sõbrad. Lapsepõlve sõpru on tal ka, aga need on kindlasti kuskil kodumaal Walesis. Samas on elu edasi läinud ja arvatavasti pooled neist Londonisse või kuhugi kolinud. Isegi võib-olla Glasgow'i piiridesse, aga vaevalt et need lapsepõlve sõbrad Rhett'i mäletaksid. Vaevalt.
Poiss jäi vait pärast oma lauset ja vaatas uuesti tüdrukut, neelatas ning hetkese aja pärast lausus: "Aga sul?"
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Mon Sep 22, 2014 4:23 pm

Luna vaatas poiss ja lausus poisi esimese lause peale:"Oi kui kahju," ning tegi isegi korraks kurba nägu aga see muutus kiiresti naeratuseks tagasi. Mingi hetk sai neidisel villand ,et poiss seal tummalt seisab. Ta tõusis püsti,hakkas poissi diivani poole nügima ja seletas samal ajal."Sa muudad mind närviliseks kui siin niimoodi tuimalt seisad," sõnas tüdruk,"ja arvatavasti ei taha ,et ma närviliseks muutun"   lisas ta veel juurde. Lexine võttis enda viimase jõukokku ja tõukas poisis diivanile istuma. Ise ta istus sammuti poisi kõrvale. "No nunnupoiss, räägi,kaua sa siin olnud ka oled?"
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Mon Sep 22, 2014 8:02 pm

Poiss vaikselt noogutas 'oi kui kahju fraasi' peale. Ta loodab, et tüdruk ei küsi talt selle kohta küsima, sest noh see on talle midagi südame lähedast ja ta lihtsalt ei taha sellest rääkida eriti inimesele keda ta just täna kohtas.
Rhett hakkas vaikselt juba naeratama kui tüdruk oli teda üsna närviliselt diivanile istuma pannud. Praegu on vist liiga vara kommenteerida, kuid poisile meeldis ta seltsis olla. Vähemalt praegu. Inimene, kes arendab vestlust ja nagu tõesti tahab rääkida on 5+ ja annab natukene julgust poisile ise ka suhtlejaga rääkida.
"2010. aastast veebruarist," sõnas poiss üsna vaikselt. Kuidagi piinlik on tal rääkida sellest. "Aga kõi kaua sina oled?" küsis poiss nidagi neidiselt vastu.
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Tue Sep 23, 2014 12:35 pm

Ka neidisele meeldis poisis seltkonnas. Tegelikult meeldib talle olla kõikide inimeste seltskonnas aga seda ainult nii kaua kui teine osapool temaga ülbama ei hakka. Tundub ,,et Rhett seda tegema ei hakka.
Luna arvas ,et tema on siin kõige kauem olnud aga pasitab ,et mitte. "Sa oled siin olnud 4 aastat," lausus neidis kergelt naerdes," ja mina arvasin ,et olen kõige kauem siin olnud. Nimelt tulin ma siia hullari aastal... 2012?Umbes sellel ajal," seletas neidis aina. Tutvustuses seda vist kirjas ei ole aga Lexine on ka suur lobamutt. Muutkui vatrab ja vatrab. "Aga miks sa üldse siin hullaris oled. Tundud jumala normaalne olema juu," küsis neidis ja vaatas poissi pikalt. Umbes 10 sekundit hiljem pööras ta aga pilgu aknale ja vaatas välja.
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Tue Sep 23, 2014 1:45 pm

Rhett ei vastanud neidisele midagi. Vaikselt noogutas pead iga lause järgi. Kommenteerida pole vaja.
"P-Päriselt?" kokutas poiss kuuldes tüdruku eelarvamust temast. Võib-olla on midagigi muutunud selle 4 aasta jooksul. "Ma olen s-skisofreenik," vastas poiss. Ta oli saanud selle oma emapoolselt perekonnalt. On teada, et ta ema ema oli samuti selle haigusega. "Aga sa tundud ka ju normaalne olevat," väitis poiss talle. Kõik on normaalsed poisile, kui julgevad temaga juttu ajada. Respekt.
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Tue Sep 23, 2014 2:00 pm

Tüdruk naeris kergelt ja vastas:"P-Päriselt jah,". Luna kokkutas sama moodi nagu poiss. "Oota, ütle kui ma eksin aga kas need skisofreenikud on kahestunud isiksused?", küsis neidis kulmu kortsutades. Ta polnud selles küll kindel aga arvas ,et skisofreenikud on lõhestunud isiksusega inimesed. "Ma olengi normaalne, lihtsalt ma kaldun vahepeal olema sotsiopaat," ütles neidis nagu see poleks mitte midagi.
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Wed Sep 24, 2014 7:38 pm

Poiss kihistas korraks selle üle, kuidas võõras üritas temamooodi kokutada. Rhett mõtles tükkaega neidise küsimuse peale. Ega tavaliselt inimesed ei jaga skisofreeniast tuhkagi väljaarvatud seda, et nad on vaimselt hullud, teadmata, mis on selle diagnoos.
"Noh, põhimõtteliselt," alustas poiss vaiksematooniga, "tähendab skisofreenikuid on mitmesugusi, aga enamus ei tee vahet reaalsusest ja ei tunne emotsioone ja särki värki."
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Thu Sep 25, 2014 4:02 pm

"Oi, kui nunnu naeratus meie poisil on," ütles neidis ja näpistas kergelt poissi põsest. "Pff,te olete ju peaaegu nagu meie, sotsiopaadid," sõnas Luna nind naeratas. Ta pani igavusest jalad enda ees olevale lauale ja vaikis pingit aega. Järsku aga pahvatas ta: "MA ei tea su nime!"
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Thu Sep 25, 2014 7:28 pm

Poiss ei vastanud eriti midagi vaid läks veidi rooskas. Sellist kommentaari pole ta küll kaua aega kuulnud. Naeratas ikka kui võõras oli poisi põsku näpistanud.
"Mu nime?" pomises poiss. Korraga neelatades ta jätkas: "Mu nimi on Rhett." Kõik ütlevad Rhett ja keegi ei teagi, et see tegelikult tema teine nimi. Poiss ei salli oma eesnime perekondlikel põhjustel.
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Luna von Diecher Fri Sep 26, 2014 4:35 pm

"Luna Lexine von Diecher," tutvustas neidis enda. Tüdruk on sakslanna aga tema kõnest pole seda vist aru saada. Luna vaatas naerul näoga ruumis ringi kuni ta nägi ühte isikut. Siis tema nägu tõsines,ta pomises nii kõvasti ,et Rhett võis seda kuulda:"Ma vihkan seda bitchi". Üks heledapäine neidis vaatas Luna ja Rhetti poole ning irvitas. Heledapäine tüdruk hakkas nende poole tulema ning juba kaugelt hüüdis:""Noh,Lun! Oled juba endale uue mängukanni leidud?". Samal ajal kui heledapäine tüdruk rääkis,jõudis ta ka nendeni ning nüüd oli näha ,et neidise näopeal oli suur arm. "Kuule,Arminägu. Tõmba per*e siit!"
Luna von Diecher
Luna von Diecher

Posts : 35
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Rhett Maddox Sat Sep 27, 2014 6:11 pm

Rhett oli noogutanud tüdruku täisnime peale ning võpatas kui kuulis nlondi röökimas. Arvatvasti see 'bitch' keda Luna manis pomisedes. Mida kuradit kas siis tüdruk ei saa enam poisiga rääkida ja kohe arvavad et on armunud? Give me a fucking break. Rhett hetkel ei vastanud midagi kuid vaatas nii 'arminägu' ja Luna't kordamööda. See vist ei tõeta head..
Rhett Maddox
Rhett Maddox

Posts : 38
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Battle Scars Empty Re: Battle Scars

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum